Słodkie pasje

Pracownia Tortów Artystycznych ,,Słodkie Pasje” zajmuje się produkowaniem wyjątkowych ciast, tortów i innych wypieków na wszelkie okazje: prezent niespodziankę, imieniny, urodziny, jubileusz, chrzciny, komunię, wesele, imprezę firmową… i każdą inną chwilę godną świętowania. Każdą uroczystość może dodatkowo uświetnić indywidualnie zaprojektowany tort. Do wykonywania tortów i cukierniczych wyrobów artystycznych podchodzi się  w tym miejscu z prawdziwą pasją. Zamówienia są wykonywane z największą starannością i uwagą. Cechą charakterystyczną wypiekanych produktów jest oryginalne wzornictwo i niezwykła precyzja wykonania. Tak, by zadowolić nawet najbardziej wymagających!

Składniki do pieczenia są dostarczane przez sprawdzonych, lokalnych dostawców, co daje gwarancję wysokiej jakości ostatecznych produktów. Wypieki i kremy są przygotowywane z naturalnych, świeżych składników; nie zawierają sztucznych substancji, sproszkowanych składników i polepszaczy. Torty tworzone w pracowni są wyjątkowe, ponieważ łączy się tutaj kreatywność z pomysłami zamawiających, a do tego używa tylko sprawdzonych, dobrej jakości składników.

Istnieje możliwość skomponowania własnego tortu, wybrania dowolnych smaków, dodatków, rodzaju biszkoptu i bazy kremu. Jedyne ograniczenie stanowi tu nasza wyobraźnia, upodobania, preferencje. Duży nacisk jest więc kładziony na kontakt z zamawiającymi i opracowywanie właściwego projektu.

W swojej ofercie pracownia posiada: ciasta,ciasteczka, cake-popsy, czyli ciasteczka na patyku – połączenie pokruszonego ciasta i kremu, które cieszą się coraz większą popularnością, torty tradycyjne (przykładowo dekorowane prawdziwą bitą śmietaną, belgijską czekoladą, owocami, dekoracjami cukrowymi), artystyczne torty w dowolnych kształtach o dowolnym smaku, torty dla dzieci (w kształcie misia, pieska, wybranej zabawki, bajkowej postaci i wielu innych), torty dla dorosłych (np. na wieczór panieński, kawalerski), torty na 18 urodziny, torty na tzw. „baby shower”, torty na chrzest, torty na komunię, torty na roczek, torty weselne, specjalne torty związane z hobby, zainteresowaniami danej osoby, muffiny, cupcakes, pięknie dekorowane babeczki, alternatywa dla ciast i tortów okolicznościowych czekoladę, niedługo dostępne będą ręcznie robione praliny aranżację słodkiego stołu, w którego skład mogą wchodzić ciasta, tort, galaretki, muffiny, babeczki, cakepopsy http://slodkiepasje.pl/gallery/slodki-stol/.

Pracownia Tortów Artystycznych znajduje się w Nowej Soli, ale torty są dostarczane również do okolicznych miejscowości w tym np. do Zielonej Góry. Dokładny adres siedziby ,,Słodkie Pasje” to osiedle Konstytucji 3 maja 28 H we wcześniej wspomnianej miejscowości Nowa Sól.

By uzyskać więcej informacji i złożyć zamówienie – wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 697 197 134 lub skorzystać ze specjalnie przygotowanego formularza na stornie internetowej: http://slodkiepasje.pl.