SEOSEM24 – opinie nie kłamią. SEOSEM24 w TOP5 agencji SEO w Krakowie

Firma Rating Captain stworzyła dla krakowskich agencji SEO ranking opinii. SEOSEM24 jako agencja, która zajęła w nim pierwsze miejsce, zasłużyła na nasze gratulacje. Serdecznie gratulujemy nie tylko SEOSEM24. Opinie na temat wszystkich pięciu marek sprawiły bowiem, że firmy te zostały wyróżnione na tle bardzo dużej konkurencji. Do stworzenia rankingu przydało się jego twórcom narzędzie Reviews Audit. W tym artykule przybliżymy szczegóły rankingu opinii.

Czym jest Rating Captain i dlaczego jego twórcy nagrodzili za opinie SEOSEM24 oraz inne agencje?

Rating Captain to firma z Wrocławia, która została założona przez Mateusza Piwnickiego, a także Karola Bocheńskiego. Obaj Panowie wraz z przedsiębiorstwem założonym w stolicy Dolnego Śląska postanowili także stworzyć aplikację, której zadaniem jest wspieranie firm w budowaniu ich reputacji. Dzięki ich specjalizacji możliwa jest automatyzacja obsługi klienta. Rating Captain w dużym uproszczeniu błyskawicznie wykrywa wszelkie problemy związane z obsługą klienta, a następnie trafnie sugeruje rozwiązania tych problemów.

Dzięki algorytmowi sztucznej inteligencji oraz systemowi analityki Big Data możliwe jest podejmowanie optymalnych decyzji w zarządzaniu opiniami o firmach. Już w roku 2020 właściciele wielu przedsiębiorstw mówili, że Rating Captain to firma z aspiracjami na międzynarodowy sukces. Produkt z ogromnym potencjałem jest rozwijany i podparty badaniami naukowymi. Jak wskazują sami założyciele firmy Rating Captain, dzięki stosowanym przez nich rozwiązaniom właściciele przedsiębiorstw podejmują lepsze decyzje marketingowe oraz sprzedażowe,

Twórcy docenili za opinie SEOSEM24 oraz pozostałe cztery agencje SEO z Krakowa. Na obsłudze klienta specjaliści z wrocławskiego przedsiębiorstwa Rating Captain znają się bowiem doskonale i nikt inny nie mógłby tak szczegółowo sklasyfikować najlepszych agencji interaktywnych. Wszystko to stało się w ramach stworzenia rankingu TOP5 agencji SEO z Krakowa. Aby było możliwe sklasyfikowanie agencji, Panowie na samym początku sprawdzili, które firmy są najlepiej widoczne w Maps Google, a następnie wykorzystali narzędzie Reviews Audit do przeprowadzenia szczegółowych analiz oraz ocen firmowych wizytówek w Google Maps. Następujące agencje SEO wypadły najlepiej w rankingu opinii: SEOSEM24, Delante, Invitte, Justldea, a także SEO4.net.

Dlaczego tak wiarygodny jest ranking opinii? SEOSEM24, Delante, Invitte, Justldea oraz SEO4.net, czyli TOP5

Specjaliści z Rating Captain stworzyli ranking opinii po to, aby wyróżnić pięć najlepszych agencji SEO z Krakowa. Ranking opinii co ważne opiera się na neutralnym i analitycznym spojrzeniu. Fachowcy z zakresu budowania reputacji firm wykorzystali bowiem narzędzie Reviews Audit, a dzięki niemu udało się uzyskać bardzo szczegółowe wyniki. Możliwe stało się bowiem przeanalizowanie aspektów takich jak:

 • jakość opinii,
 • liczba opinii,
 • widoczność profili firmowych,
 • konkurenci w Google,
 • słowa kluczowe,
 • liczba profili,
 • nowe opinie w ostatnim kwartale,
 • średnia ilość tekstu,
 • czas odpowiedzi,
 • ton ekspresji,
 • liczba opinii bez tekstu, a także wiele innych aspektów.

Zakładając hipotetycznie, że w rankingu opinii jego twórcy nie wykorzystaliby fachowego narzędzia do analityki, można byłoby posądzić ich o stronniczość. Audyty najlepiej widocznych firmowych wizytówek agencji SEO z Krakowa pokazują jednak czarno na białym, mocne oraz słabe strony firm.

Jak wyglądają profile agencji SEO, które mają najlepsze opinie? SEOSEM24, Delante, Invitte, Justldea oraz SEO4.net

Tak wygląda stworzony 26 czerwca 2021 roku ranking opinii:

 1. SEOSEM24,
 2. Delante,
 3. Invitte,
 4. Justldea,
 5. SEO4.net

Liczba opinii SEOSEM24 wyniosła w dniu tworzenia rankingu 246. Średnia ocena agencji SEOSEM24 wyniosła z kolei 4.95. W rankingu opinii SEOSEM24 znalazła się zatem w klasie “A” na tablicy zaufania. Wspomniana agencja zadbała również o przypływ opinii w ostatnim kwartale. Pod tym względem marka z pierwszego miejsca również została oceniona bardzo wysoko. Odpowiadanie na opinie o SEOSEM24 również wygląda w przypadku tej firmy naprawdę solidnie. Twórcy rankingu pochwalili tę markę również za to, że odpowiedziała na niemal wszystkie recenzje, a dodatkowo średni czas oczekiwania na odpowiedź był naprawdę krótki.

seosem24 opinie - logo.

W rankingu opinii agencja Delante zajęła drugie miejsce. W przypadku tej agencji SEO liczba recenzji w dniu tworzenia rankingu wyniosła 172, a średnia ocena 4.82. Z uwagi na takie parametry agencja SEO Delante zmieściła się w klasie “B” na tablicy zaufania. Wskazówką ze strony twórców rankingu Rating Captain jest podpowiedź, aby firma pracowała nad liczbą opinii. Podobnie jak w przypadku opinii SEOSEM24, agencja SEO Delante została pochwalona za to, że odpowiedziała na niemal wszystkie opublikowane recenzje (98%).

Delante - logo.

Na trzecim miejscu w rankingu TOP5 agencji SEO z Krakowa stworzonym przez Rating Captain uplasowała się agencja Invette. W tym przypadku liczba opinii wyniosła 48, a średnia ocena 4.45. Agencji SEO Invette twórcy rankingu opinii przyznali klasę “C” na tablicy zaufania. Wskazali jednak pewne słabe strony firmowego profilu. W dniu tworzenia rankingu opinii Invette miało opublikowaną reakcję jedynie na dwie opinie, a średni czas oczekiwania klientów na odpowiedź trwał aż 129 dni.

Invette - logo.

Czwarte miejsce w rankingu opinii przypadło agencji SEO Justldea. W dniu 26 czerwca 2021 roku wspomniana firma miała 78 opinii na profilu w Google Moja Firma, a także doskonałą średnią ocen, czyli 5.0. Powyższe fakty sprawiły, że Justldea zmieściła się w kategorii “A?” na tablicy zaufania.

Just idea - logo.

Piąte, czyli ostatnie wyróżnione miejsce w rankingu opinii należy do agencji SEO4.net. W tym przypadku liczba opinii wyniosła 43, a średnia ocena 5.0. Agencja SEO z takimi wynikami znalazła się w “B?” klasie na tablicy zaufania.

SEO4 logo.

Wszystkim wyróżnionym w rankingu opinii agencjom SEO jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

Jaka jest wartość wyróżnienia w rankingu opinii dla agencji SEO?

Opinie są ważne nie tylko dla właścicieli firm, ale również dla osób, które zastanawiają się, z oferty, której agencji skorzystać. Dla przykładu opinie o SEOSEM24 mogą sprawić, że firma zyska jeszcze większą liczbę klientów. Gdyby jednak któraś agencja SEO miała pustą wizytówkę albo przeważałyby negatywne opinie, które dodatkowo byłyby pozostawione bez odpowiedzi, wiele osób mogłoby zniechęcić się do skorzystania z oferty marketingu internetowego prowadzonego przez konkretny brand.

Niemal każdy użytkownik internetu zdaje sobie bowiem sprawę, że właściciel firm nie ma bezpośredniego wpływu na pojawiające się opinie. SEOSEM24 dzięki swojemu firmowemu profilowi oraz wyróżnieniu w rankingu Rating Captain zyskało zatem doskonałą reklamę.

Wyróżnienie w rankingu opinii: SEOSEM24, Delante, Invette, Justldea, a także SEO4.net to także potwierdzenie eksperckiej wiedzy oraz umiejętności dla docenionych przez Ratng Captain firm. Praca w firmie, która znalazła się w topowej piątce jednego z największych miast w Polsce jest z pewnością powodem do pochwalenia się tym w CV.

Dzięki temu, że autorzy rankingu opinii zwrócili agencjom SEO uwagę na wiele ważnych aspektów firmowych profili, mogli oni zapoznać się ze słabymi oraz mocnymi stronami firmowego zarządzania opiniami. Osoby odpowiedzialne za zarządzanie opiniami mogą zatem znacząco udoskonalić podejmowane w obrębie firmowych profili działania.

Reviews Audit – dlaczego narzędzie było najlepsze do stworzenia rankingu opinii? SEOSEM24 na TOP1 w Krakowie

Reviews Audit to narzędzie, które powstało specjalnie po to, aby można było wykonać szczegółowe audyty profili firmowych. To właśnie opinie są dla agencji SEO bardzo ważne z tego powodu, że klienci sami podejmują inicjatywę. Osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty chcą mieć rozeznanie, jak oceniane są usługi albo produkty konkretnych firm. Patrząc na przykład na opinie o SEOSEM24, mają zatem świadomość, że nie mają do czynienia z reklamami. Reviews Audit daje możliwość dokonania szczegółowej charakterystyki nie tylko publikowanych recenzji, ale również sposobu ich zarządzania. Korzyścią płynącą z tego, że audyty zostały przeprowadzone akurat za pomocą Reviews Audit jest fakt, że agencje SEO otrzymały również wskazówki, co mogą poprawić w zarządzaniu opiniami. Dla przykładu, niektóre agencje zostały poinformowane, że powinny szybciej odpowiadać na pojawiające się recenzje. Jeszcze inne firmy, które znalazły się w rankingu, nie odpowiedziały na sporą część opinii. SEOSEM24 w tej kwestii prezentuje się najlepiej, ale wszystkie wyróżnione agencje mają aspekty, które można jeszcze poprawić. Podsumowując, Reviews Audit jest naprawdę doskonałym narzędziem do tworzenia rankingu opinii.

Warto zapoznać się również z rankingiem opinii, w którym zostały wzięte pod uwagę agencje SEO z całej polski. Ranking opinii. SEOSEM24 najlepszą agencją SEO w Polsce

Podsumowanie na temat rankingu opinii. SEOSEM24 i pozostałe agencje SEO

W rankingu opinii zwyciężyło SEOSEM24. Pozostałe cztery wyróżnione agencje SEO z Krakowa również mają się z czego cieszyć. Sporo osób zapoznaje się z opiniami przed rozpoczęciem współpracy z agencją interaktywną i raczej nikogo nie powinno to dziwić. Dzięki temu, że wiele osób zapozna się z rankingiem opinii, sporo osób trafi do odpowiednich specjalistów. Dzięki temu, że agencja SEOSEM24 opinie ma aż tak dobre, a dodatkowo świetnie nimi zarządza, została wyróżniona na tle wszystkich branżowych firm z Krakowa. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym w rankingu firmom. Specjaliści z Rating Captain wykorzystując narzędzie Reviews Audit zachowali pełen obiektywizm.