Akcesoria technologiczne – co jest na topie?

Gadżety i urządzenia elektroniczne podbijają rynek. Chętnie sięgamy po drobiazgi, które znacznie ułatwiają nam życie codzienne, pracę czy dbanie o formę. Na topie są nowoczesne smartfony, wielozadaniowe zegarki inteligentne, aparaty z drukarką, proste smartbandy czy wodoodporne czytniki książek.

Modne gadżety elektroniczne

Świat urządzeń elektronicznych jest bardzo bogaty, a ich oferta ciągle jest poszerzana. Nowoczesne smartfony – Samsung czy Apple, gogle VR, bezprzewodowe słuchawki Skullcandy, Samsung czy Xiaomi, głośniki Bluetooth, aparaty już z drukarką czy inteligentne zegarki Garmin, Amazfit czy Oppo spotykają się z bardzo pozytywnym odbiorem, dlatego ich producenci prześcigają się w opracowywaniu nowych akcesoriów. Każdego roku śledzimy nowości i czekamy na nowe gadżety. Sprawdź, co jest aktualnie na topie, a następnie wybierz coś dla siebie.

Nowoczesne smartfony – Samsung, Xiaomi, Apple?

Nowy, inteligentny smartfon to wyjątkowo popularne urządzenie. Większość z nas wymienia telefon na kolejny mniej więcej po roku. Debiutujące modele mają wiele do zaoferowania, a ich producenci prześcigają się w wymyślaniu niespotykanych rozwiązań – jak smartfony Samsung składane czy z wielozadaniowym rysikiem albo napakowany innowacjami model od Vivo – smartfon NEX.

Poza parametrami ważna jest też ich odporność na wodę czy pył oraz wygląd. Często naszą uwagę zwracają też chińskie urządzenia – jak Oppo, Xiaomi czy Vivo. Smartfony za rozsądne pieniądze oferują naprawdę wiele i warto wziąć je pod uwagę.

Kamera sportowa

Obecnie żyjemy nie tyle w erze fotografii, co w czasach video. Słowa i obraz zastąpiły filmiki. Większość z nas kręci je telefonem, ale rośnie też popularność kamer – to one pozwolą Ci zostać youtuberem. Dobry sprzęt do nagrywania to przecież podstawa, by nakręcić swoje wyczyny na desce lub hulajnodze albo zarejestrować wywiad lub reportaż. Kamerka sportowa albo 360 stopni gwarantuje dużo lepsze możliwości niż smartfon. Zwróć uwagę na urządzenia takich marek jak m.in. GOPRO, Goxtreme, Sony czy Insta.

Konsola przenośna

Wiele młodych, ale i dorosłych osób lubi gry – w telefonie lub na konsoli. Rozrywkę zapewnią nam smartfony Samsung, Xiaomi czy Redmi, ale nie tylko. Możliwość grania w dowolnym miejscu zapewnią przenośne konsole – jak na przykład Nintendo Switch. Sprawdzają się w domu, ale też na wycieczkach, w podróży, w pociągu, na przerwach w szkole. Cieszą się dużym powodzeniem wśród młodzieży i dorosłych. Do domu z kolei lepiej wybrać pełnowymiarową konsolę stacjonarną.