Namiot na stelażu

Kiedy tylko na myśl przychodzą nam wiosenne lub letnie pikniki oprócz grilla, dmuchanych atrakcji dla dzieci oraz waty cukrowej widzimy namiot ekspresowy lub jak kto woli namiot na stelażu. Jest to nieodzowna część czy to parafialnych czy szkolnych czy też osiedlowych imprez plenerowych. Czy jednak zadaliście sobie kiedyś pytanie, do czego jeszcze można by wykorzystać namiot na stelażu? Czy jest on przypisany tylko masowym imprezom? Może ja sam mógłbym go do czegoś wykorzystać? Przychodzimy Wam z pomocą i napiszemy tutaj trochę o tym gdzie warto wykorzystać taki namiot i dlaczego warto!

Namiot na stelażu - poradnik

Namiot na stelażu w handlu

Jeśli jesteś człowiekiem sukcesu, prowadzisz swój własny biznes lub chciałbyś zabłysnąć jakimś świetnym rozwiązaniem dla twojej firmy, namiot ekspresowy to może być coś czego potrzebujesz. Twój biznes opiera się na wychodzeniu do klienta? Chciałbyś aby więcej ludzi rozpoznawało Twoją markę? Zbliża się miejska impreza na której można wystawić swoje produkty? Na pewno z namiotem na stelażu będzie Ci o wiele łatwiej. Po pierwsze taki namiot możesz rozłożyć wszędzie. Dodatkowo jeśli Twój biznes posiada jakieś logo lub kojarzący się z nim obrazek, możesz zakupić obrendowany namiot, który na swoich ścianach będzie miał Wasz znak.

Dzięki temu więcej ludzi zwróci na Was uwagę a logo firmy będzie dla nich rozpoznawalne, przez co chętniej w przyszłości Was wybiorą. Różne wielkości pozwolą na dostosowanie namiotu do Twoich potrzeb. Ponadto namioty ekspresowe uchronią Cię przed wiatrem i deszczem, przez co nawet w nie najlepszą pogodę będziesz mógł bezpiecznie wystawić swoje produkty na sprzedaż. Dodatkowym atutem namiotu na stelażu jest to, że możesz go przewieźć w praktycznie każdym aucie. Jego lekka konstrukcja i poręczne opakowanie sprawia, że możesz go zabrać wszędzie.

Namiot podczas prac remontowo budowlanych

Jeśli planujesz remont ogrodu lub w domu niezastąpiony okazać się może namiot ze stelażem. Podczas deszczu będziesz mógł schować się w jego czterech ścianach i w spokoju pracować na dworze. Pozwoli Ci to wydłużyć czas pracy oraz oszczędzi dodatkowego sprzątania w domu. W słoneczną pogodę łatwo skryjesz się pod nim przed słońcem. Oparzenia czy przegrzanie nie będzie twoim problemem. Jeśli zatrudniasz ekipę, na pewno wdzięczni będą Ci za kawałek cienia z krzesełkami, wodą i kubkami z kawą. Na pewno umili to pracę pozwoli na chwilę odpoczynku w komfortowych warunkach co na pewno przełoży się na efekty ich pracy.

Namiot na stelażu

Imprezy plenerowe, catering tylko z namiotem ekspresowym

Niezależnie od tego czy planujesz wydarzenie dla lokalnej społeczności, zwykły grill dla znajomych czy może osiemnastkę albo wesele namiot ze stelażem to strzał w dziesiątkę. Dzięki temu, że na rynku dostępne są różne rozmiary namiotów bez problemu wybierzesz ten który pomieści twoich gości bądź catering, który ktoś zamówił na swoją wymarzoną imprezę. Wybór kolory namiotu pozwoli Ci dopasować go do okazji oraz miejsca. Coraz bardziej modne stają się imprezy na świeżym powietrzu, blisko natury. Na pewno zaskoczysz swoich gości przygotowaniem imprezy pod namiotem. Jeśli nie masz takiej możliwości, aby cała impreza odbywała się na dworze, masz szansę zamówić catering, który posiada namiot ze stelażem.

Wtedy Twoi goście będą mogli posilić się zarówno w pomieszczeniu jak i na zewnątrz. Na pewno doda to atrakcyjności. Z namiotem ze stelażem nie będziesz musiał się również przejmować tym, że kolejny raz jesteś zmuszony przełożyć grill ze znajomymi. Mniejsze namioty potrafią wkomponować się w ogród jak prawdziwa altana. Wy natomiast możecie cieszyć się grillowaniem i wspólnie spędzonym czasem nawet w niepogodę. Namiot na stelażu to produkt, który naprawdę warto kupić.