Hotele Legnica – gdzie warto się udać?

Jeśli zależy Wam na wypoczynku w pięknym miejscu, z bazą wypadową do pieszych wędrówek, z dala od zgiełku miasta na pewno rozważaliście to, aby udać się do Legnicy. Ta piękna miejscowość położona na Nizinie Śląsko-Łużyckiej, zwana również Małą Moskwą posiada liczne atrakcje turystyczne oraz miejsca warte odwiedzenia. Ponadto, to wspaniała baza wypadowa do zwiedzania Dolnośląskich zamków czy zdobywania szczytów w Sudetach. Jednym słowem każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem tym regionem, rozwinęła się działalność hoteli w Legnicy. Bogaty wybór może przysporzyć nam wielu dylematów i problemów. Spieszymy więc z pomocą abyście mogli wybrać najlepszy dla Was hotel.

Hotele Legnica - warto

Hotele Legnica – co wybrać?

Jeśli planujesz urlop z dziećmi i poszukujesz miejsca w którym moglibyście się zatrzymać i zwiedzić w Legnicy na pewno znajdziesz coś dla Waszej rodziny. Twoje dzieci na pewno ucieszy fakt, że na miejscu znajduje się między innymi Centrum Rekreacyjnym Nibylandia, Parku Rozrywki Play City lub Parku Trampolin Jump Heaven. Ponadto jeśli w Waszej rodzinie jest pupil, lub uwielbiacie obcować z przyrodą na pewno spodoba Wam się w Parku Bielańskim czy bardziej dzikim i nieodkrytym Lasku Złotoryjskim. Jeśli jesteście miłośnikami grillowania hotel Nowodworski proponuje Wam skorzystanie z altany grillowej oraz dużego bezpiecznego ogrodu z placem zabaw, w którym Wasze dzieci mogą się bawić. Wtedy Wy w spokoju możecie odpocząć, porozmawiać i cieszyć się świeżym powietrzem z dala od miejskich zanieczyszczeń.

Jeśli planujesz biznesowy wypad, zależy Ci abyś nie musiał błądzić po mieście, a lokalizacja hotelu była blisko od zjazdu na autostradę, hotel Nowodworski posiada rewelacyjny dojazd z głównej drogi. Ponadto znajduje się bardzo blisko Legnickie Specalnej Strefy Ekonomicznej czy Huty Miedzi. Dzięki temu będziesz mógł szybko dojechać do miejsca pracy.

Jeśli chciałbyś zwiedzić Dolny Śląsk Legnica to idealna baza wypadowa. Liczne i tajemnicze zamki takie jak: Zamek Książ, Zamek Czocha czy Zamek Hojnik i Grodziec znajdują się niecałą godzinę drogi stąd. Warty zobaczenia jest również Klasztor Cysterski w Lubiążu. Może jesteś zwolennikiem górskich wędrówek lub narciarskich szaleństw. To wszystko znajdziesz tylko godzinę jazdy od Legnickich hoteli. Karpacz czyli stolica Sudetów,zimą proponuje bogatą ofertę wyciągów narciarskich. Poza sezonem zimowym można udać się stąd na Śnieżkę czy inne ciekawe i malownicze szlaki górskie.

Hotele Legnica – idealne miejsce dla każdego

Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości, nowoczesnym klimatyzowanym pokoju, dużym parkingu, profesjonalnej obsłudze oraz dobrze skomunikowanym miejscu wybór hotelu w legnicy będzie bardzo łatwy. W ofercie takiego hotelu znajdziesz również dostęp do sali konferencyjnej, duży ogród z miejscem na odpoczynek oraz altanę do grillowania.

Spośród wielu wyników wyskakujących po wpisaniu w wyszukiwarkę: hotele legnica nie sposób pominąć hotelu Nowodworskiego. Jeśli szukacie miejsca do którego pasuje chociażby jeden z powyższych opisów hotel Nowodworski to właśnie to czego szukasz.

Oprócz wysokiej jakości noclegu możesz skorzystać z oferty świetnej restauracji. Śniadania dla rannych ptaszków lub głodnych przygód i zwiedzania podawane jest już od 6.30. Po południu dostępna jest bogata karta obiadowa oraz słodkie desery. Wegetarianie również znajdą w menu coś dla siebie.

Hotele Legnica - polecam

Hotele Legnica – nie tylko miejsce na długi weekend czy wakacje!

W swojej ofercie hotel Nowodworski proponuje również organizację ślubów w plenerze oraz wesel. Przepiękna sala i duży ogród sprawią, że ten wyjątkowy dzień będzie niezapomniany dla Was jak i dla Waszych gości. Ponadto zadbamy o to aby dekoracje sali czy noclegi dla Was i gości czy atrakcje w postaci fajerwerków nie stanowiły dla Was problemu. Wszystkim się zajmiemy. Mamy do wyboru aż trzy menu weselne oraz liczne dodatki takie jak wiejski stół, płonący udziec czy fontanna z czekolady. To przepiękne, historyczne miejsce stworzone jest dla par marzących o magicznym i bajkowym weselu. Hotele Legnica zachwyciły nie jedną osobę, więc warto się tam udać.