Szelki do garnituru – modne akcesorium

Przez stulecia, gdy w modzie męskiej nie były jeszcze popularne paski, tryumfy w modzie święciły szelki do garnituru. Arystokracja korzystała z nich przez dziesięciolecia, chcąc podkreślić swoją elegancję.

Obecnie szelki są elementem, który wraca do łask. Kojarzone są szczególnie ze stylizacjami w stylu retro, gdzie łączą pożyteczne z eleganckim. Znakomicie wyglądają w połączeniu z kaszkietem oraz spodniami w kant, tworząc subtelną, elegancką oraz niezwykle męską stylizację.

Dzięki szelkom pas w spodniach znajduje się na odpowiedniej wysokości w talii – mają zastosowanie praktyczne i są doskonałą alternatywą dla paska. Szelki są akcesorium modowym, które staje się obecnie coraz popularniejsze. Wszystko dlatego, iż mężczyzna zawdzięcza im niebanalny wygląd i przyciąga spojrzenia, gdyż z całą pewnością można powiedzieć, iż jest to dodatek nietuzinkowy. Niebanalność szelek sprawia, iż doskonale sprawdzają się one w sytuacji, gdy wymagana jest zarówno swobodna jak i klasyczna elegancja.

Jak nosić szelki?

Aby szelki prezentowały się w całej swojej krasie, warto nosić je do koszuli o kontrastowym kolorze. Jeśli zatem decydujemy się na jasną koszulę, odpowiednio oszałamiający efekt zapewnimy sobie, zakładając do niej ciemniejsze szelki. W ten sposób podkreślimy kontrast między jaśniejszymi a ciemniejszymi elementami stylizacji i zyskamy wyjątkowo elegancki zestaw.

Szelki do garnituru wyglądają modnie i elegancko.

Szelki do garnituru znakomicie pasują panom o dużych gabarytach, gdyż subtelnie pomagają zakryć brzuszek oraz zapewniają sylwetce właściwe proporcje. To bardzo dobra propozycja dla wszystkich panów, którzy charakteryzują się pełniejszą budową ciała. Zrównoważenie proporcji sylwetki to odpowiednie zadanie dla szelek, które stają się jednocześnie wytwornym dodatkiem.

Szelki do spodni garniturowych dostępne są także w ofercie naszego sklepu. Wymagający klienci znajdą tu całe spektrum wzorów i kolorów, dzięki czemu z łatwością będą mogli dobrać ten rodzaj odpowiedniego do eleganckiej stylizacji dodatku. Szelki to doskonały sposób na skompletowanie oryginalnej i eleganckiej stylizacji, a ze względu na swoją praktyczność sprawdzą się zarówno w wydaniu casualowym, jak i biznesowym. Moda męska staje się coraz bardziej otwarta na łączenie ze sobą różnych elementów, można zatem śmiało stwierdzić, iż w wyrafinowanym outficie powinno znaleźć się miejsce również na szelki. To dodatek, który urozmaica stylizację i nadaje jej wyjątkowego charakteru. Warto sprawdzić już dziś wyjątkowe szelki dostępne w naszym sklepie i wybrać coś odpowiedniego dla siebie.