Dieta pudełkowa – coś dla zabieganych!

Od kilku lat możemy obserwować wzrost popularności usług, które możemy zamówić do domu. Przyjedzie do nas fryzjer, masażysta i kosmetyczka. Wśród tego typu działalności najszybciej pojawił się u nas dowóz jedzenia. To przede wszystkim duża oszczędność czasu – nie tracimy cennych minut na dojazdy, zakupy czy przygotowanie jedzenia. Wzrastający pęd życia spowodował jednak, że oprócz tradycyjnej pizzy zaczęliśmy poszukiwania lepszych jakościowo posiłków, które moglibyśmy zamówić, tak by nie tracić czasu na zakupy i przygotowanie. Stąd w największych polskich miastach jak w Warszawa, Kraków, Wrocław czy Trójmiasto pojawiły się zdrowy catering i dieta pudełkowa.

Jaki powinien by dobry dietetyczny catering?

Szukając odpowiedniego dostawcy warto zwrócić uwagę na kilka szczegóły. Pierwszym z nich jest jakość produktów, z których korzystają firmy oferujące dietetyczny catering. Jeśli w menu firmy zajmującej się taką działalność traficie na kupne wędliny, lodowe sałaty czy napompowane chemią kurczaki – pora na zmianę dostawcy! Po drugie – ważne by dostawca waszych posiłków korzystał z pomocy dietetyka. To wręcz niezbędne, gdy decydujemy się na catering wegański lub wegetariański, bowiem tylko odpowiednio zbilansowana dieta wegetariańska lub wegańska dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Odpowiedzialny dostawca posiłków opisuje również każde swoje danie. Ważna jest kaloryczność, rozkład makroskładników, nasyconych kwasów tłuszczowych oraz soli. Nie ma bowiem nic gorszego jak nieświadomość tego co jemy. Po trzecie – smak! Wiele firm, które dostarczają dietetyczny catering popada w pułapkę tworzenia posiłków masowo. W efekcie często dieta pudełkowa, którą dostarczają zwyczajnie nie trafia w kubki smakowe i jest mdła.

Co wybrać?

Poszukując odpowiedniego dostawcy dla siebie – postaw na najwyższą jakość i zdrowe posiłki. Dieta pudełkowa od Fit Apetit w Poznaniu to idealnie zbilansowane menu, którego kaloryczność i składniki są pod czujnym okiem dietetyka klinicznego. Co więcej, przed zamówieniem diety, możesz skonsultować swój plan! Dietetyczny catering od Fit Apetit to posiłki jak z najlepszej restauracji. Są dostarczane w wygodnych pudełkach a ty możesz zamówić je również w wersji ekologicznej! W Fit Apetit nie ma znaczenia czy uprawiasz wyczynowy sport, jesteś pracownikiem biurowym czy masz zaburzenia metabolizmu – to zdrowy catering dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Fit Apetit dba również o tych, którzy zdecydowali się na dietę roślinną oferując catering wegetariański oraz catering wegański. Każda z opcji posiada różne poziomy kaloryczności i różni się liczbą posiłków w ciągu dnia.

 

Zdrowy catering w największych miastach.

Nie ma znaczenia czy jesteś zabieganym pracownikiem korporacji w Warszawie, pracujesz jako animator kultury w Krakowie czy Gdańsku. Dietetyczny catering Fit Apetit znajdziesz w największych polskich aglomeracjach a dieta pudełkowa trafi do ciebie nawet jeśli mieszkasz pod miastem.